Pridat.eu

   Až do roku 2013 jsem měl možnost občasného telefonického kontaktu s mojí manželkou, kdy se mi ozvala několikrát do roku ze skrytého čísla. Naposledy mi říkala, že mimo jiné také chodí na nějakém novém stroji lisovat jakési panďuláky podobné Barbínám, asi aby se nenudila. V té době, když volala, byla u nás doma naštěstí moje neteř a byla tedy i možnost anglicky mluvit s tím klukem co jí má na starost. Vzhledem k tomu, že kdysi nějakou paní pustili a ona hned šla vše hlásit, nemají v plánu dělat další dobré skutky a to nám moc nepřidalo...V březnu 2017 mi Jana volala s tím, že jí natrvalo odvezli pryč a nyní je spolu s dalšími ženami ubytovaná vedle továrny, kde vyrábějí hračky a kde jen za stravu a bydlení musí každodenně otročit.

Při hledání případných fotek mé manželky na různých pornostránkách (mnohokrát byla focena asiaty) jsem narazil i na tyto fotečky. myslím, že je zcela patrné, že to na dobrovolnou kratochvíli těchto žen moc nevypadá.

Pokud Vás můj příběh zajímá, na dalších stránkách se dozvíte více, děkuji Vám všem za Váš čas, sdílení této stránky, případně finanční podporu pro tento web. Stačí kliknout níže na tlačítko DONATE, nebo převést i minimální částku na bankovní účet : Česká spořitelna a.s. 302202302/0800 variabilní symbol : 1664381378.

Tento web můžete podpořit převedením i minimální částky na bankovní účet : Česká spořitelna a.s. 302202302/0800 variabilní symbol : 1664381378 nebo na účet PayPal pomocí platební brány DONATE. Děkuji vám.